جاب آفر کانادا

لیاکنون در این مقاله می خواهیم موضوع جاب آفر کانادا را مورد بررسی قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً در ادامه این مبحث همراه ما باشید.

فهرست مطالب:

 1. مقدمه
 2. آیا میدانید جاب آفر کانادا چیست؟
 3. آیا میدانید برای اخذ جاب آفر کانادا چه شرایطی مورد نیاز است؟
 4. معرفی نکات کلیدی برای اخذ جاب آفر کانادا
 5. آیا میدانید اخذ جاب آفر کانادا دارای چه مزیت هایی می باشد؟
 6. سخن پایانی

مقدمه

مقدمه
مقدمه

جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری از جمله روش هایی می باشد که برای مهاجرت به یک کشور خارجی یک گزینه عالی محسوب می گردد.  افرادی که جاب آفر یا پیشنهاد کاری خوبی را دریافت کنند، در نتیجه به راحتی می توانند وارد خاک کانادا شده و با اشتغال و درآمدزایی به یک موفقیت دست یابند.

 به طوری که با کسب یک شغل مناسب در کشور کانادا می توانید در این کشور اقامت کنید و درآمدزایی داشته باشید و پس از اقامت و آماده سازی شرایط و مدارک مورد نیاز می‌توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایید و در نتیجه از مزایای زندگی در کشور کانادا بهره مند شوید.

چرا که کشور کانادا از جمله کشورهای قدرتمند می باشد که از نظر آموزشی و رفاهی از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید یک زندگی موفق و ایده آلی را برای خود و اعضای خانواده ایجاد کنید.

به طوری که با اخذ جاب آفر کانادا می توانید اعضای خانواده خود را نیز به این کشور دعوت کنید و فرزندان شما در بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌های این کشور به تحصیل بپردازند.

در ادامه بیشتر به بررسی موضوع جاب آفر کانادا خواهیم پرداخت، تا افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند و می خواهند از طریق مهاجرت کاری اقدام نمایند با آگاهی بیشتری در این مسیر قدم بردارند، بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه این مبحث همراه ما باشید.

آیا میدانید جاب آفر کانادا چیست؟

آیا میدانید جاب آفر کانادا چیست؟
آیا میدانید جاب آفر کانادا چیست؟

همان طور که در قسمت قبل تر ذکر شد جاب آفر همان پیشنهاد کاری می باشد که متقاضی از یک کارفرما در کشور کانادا پیشنهاد شغلی خوبی را دریافت می‌کند و پس از بررسی های لازم در صورتی که با شرایط متقاضی منطبق باشد.

بین کارفرما و متقاضی یک توافق اولیه صورت گیرد، در نتیجه اقدام برای قدم های بعدی شکل می گیرد.

البته باید خاطر نشان کرد که متقاضیان زیادی از سراسر جهان به دنبال اخذ جاب آفر کانادا می باشند، که این مسئله در بین متقاضیان ایرانی نیز از اهمیت ویژه برخوردار است، چرا که کشور کانادا دارای امکانات رفاهی بالایی بوده و همچنین از اقتصاد و امنیت کاری خوبی برخوردار می باشد.

همچنین می‌توان به این نکته اشاره کرد که موقعیت های کاری بسیار زیادی در کشور کانادا وجود دارد.

از نظر درآمدی بسیار پرسود بوده و همچنین متنوع می باشند، بنابراین این مسائل جزء مزیت‌های مهاجرت به کانادا محسوب می گردد که متقاضیان بسیار زیادی از سراسر جهان مخصوص متقاضیان ایرانی به دنبال مهاجرت به  این کشور می باشد.

در واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که جاب آفر یک پیشنهاد کاری می باشد که از طرف کارفرمایان و شرکت های خارجی مانند کشور کانادا به افراد متخصص در کشورهای دیگر داده می‌شود که شامل اطلاعاتی مانند: حقوق و مزایای کاری، وظایف شغلی و شرایط شغلی مانند ساعت کاری، موقعیت شغلی و از این قبیل موارد می باشد.

 که به طور کلی میتوان به این نکته اشاره کرد که کارفرما در کشور کانادا به متقاضیان متخصصی که به دنبال کار می باشند، اگر دارای شرایط لازم باشند یک پیشنهاد شغلی ارائه می‌کند.

بنابراین داشتن تخصص در حرفه ی مورد نظر بسیار حائز اهمیت خواهد بود، بنابراین قبل از هر گونه اقدامی ابتدا از نیاز کشور کانادا در شغل مورد نظر خود مطمئن شوید و سپس رزومه کاری خود را ارسال کنید.

سپس کارفرما در کشور کانادا پس از بررسی های لازم در صورتی که واجد شرایط باشید، یک جاب آفر برای شما ارسال می کند.

بعد از توافق های اولیه و ارسال مدارک و مواد مورد نیاز کارفرما در کشور کانادا برای اخذ ویزای کاری برای شما اقدام می‌کند و سپس شما می توانید به خاک کانادا وارد شوید و در حرفه مورد نظر خود به اشتغال بپردازید، بنابراین داشتن مهارت و تخصص در رسیدن به موفقیت و کسب جاب آفر کانادا بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان متخصص در این زمینه مشاوره های لازم را انجام دهید، البته در ادامه به بررسی شرایط مورد نیاز جهت اخذ جاب آفر کانادا خواهیم پرداخت.

آیا میدانید برای اخذ جاب آفر کانادا چه شرایطی مورد نیاز است؟

آیا میدانید برای اخذ جاب آفر کانادا چه شرایطی مورد نیاز است؟
آیا میدانید برای اخذ جاب آفر کانادا چه شرایطی مورد نیاز است؟

در واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که کشور کانادا به طور سالیانه مشاغلی که به آن نیازمند باشد را در یک لیست به سایت های کاریابی ارائه می‌کند.

سپس شما می توانید از طریق وب سایت های کاریابی به دنبال شغل مورد نظر خود باشید، البته این مسئله زمان بر خواهد بود چرا که کارفرمایان در کشورهای خارجی ابتدا افرادی که بومی کشور کانادا باشند را در اولویت قرار می دهند.

سپس در صورت نیاز از نیروی کار خارجی بهره مند می شوند. بنابراین برای آن که بتوانید جاب آفر کانادا را اخذ کنید قطعا داشتن شرایط مورد نیاز بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

چرا که با آماده سازی این شرایط می توانید در صورت نیاز رزومه کاری خود را ارسال کنید و در اولویت قرار بگیرید. چرا که علاوه بر داشتن مهارت و تخصص در شغل مورد نظر داشتن شروط اولیه طبق قوانین کشور کانادا بسیار مهم می باشد.

از جمله شرایطی که به آن نیازمند خواهید بود عبارتند از:

 • سابقه شغلی

از جمله شرایطی که یک متقاضی برای اخذ جاب آفر کانادا به آن نیازمند خواهد بود، داشتن سابقه شغلی مرتبط با شغل مورد نظر می باشد.

این سابقه شغلی می تواند به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت باشد. در هر صورت با افزایش میزان سابقه شغلی، شما شانس بیشتری در اخذ جاب آفر از طرف کارفرمایان و شرکت ها از کشور کانادا خواهید داشت.

پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین شهر کانادا برای ایرانیان را مطالعه نمایید.

 • تحصیلات

از جمله شرایطی که یک متقاضی برای اخذ جاب آفر کانادا به آن نیازمند خواهد بود، داشتن تحصیلات مرتبط با شغل مورد نیاز کشور کانادا می باشد. به طوری که هرچه تحصیلات شما بیشتر باشد. در نتیجه اولویت بالاتری در اخذ جاب آفر از طرف کارفرمایان و شرکت ها از کشور کانادا قرار خواهید گرفت.

البته حداقل میزان تحصیلات برای اخذ جاب آفر مدرک دیپلم می باشد. اما داشتن یک مدرک تحصیلی بالا باعث افزایش شانس شما در انتخاب یک شغل خوب محسوب می گردد. از طرف دیگر حقوق و مزایای متقاضی نیز با توجه به مدرک تحصیلی متقاضی افزایش خواهد یافت.

 • دانش زبان

متقاضیانی که دارای سطح زبان فرانسوی و انگلیسی بالایی باشند، قطعاً در اولویت بالاتری قرار خواهند گرفت.

البته برخی از مشاغل نیازمند دانش زبانی متقاضی نخواهد بود.

اما داشتن مهارت در زمینه زبان های فرانسوی و انگلیسی جزء مواردی محسوب می گردد که شانس شما در اخذ جاب آفر از طرف کارفرمایان و شرکت ها از کشور کانادا افزایش می یابد.

پیشنهاد می کنیم از پست مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری دیدن کنید.

 • قدرت مالی

متقاضیانی که از قدرت مالی بالایی برخوردار باشند، قطعاً تا زمان اشتغال در شغل مورد نظر از آسایش بیشتری برخوردار خواهند بود. البته متقاضی باید تمکن مالی خود را به افسر مهاجرتی اثبات نماید و جزء شروط محسوب می گردد.

البته برای آن که بتوانید ویزای کاری را اخذ نمایید در طول زندگی خود در کشور کانادا نیازی به تمکن مالی نخواهید داشت. اما تا زمانی که اولین حقوق خود را دریافت کنید، باید قطعاً بتوانید هزینه های مربوط به خود و اعضای خانواده را تامین نمایید.

لطفا از پست جاب آفر عمان دیدن کنید.

معرفی نکات کلیدی برای اخذ جاب آفر کانادا

معرفی نکات کلیدی برای اخذ جاب آفر کانادا
معرفی نکات کلیدی برای اخذ جاب آفر کانادا

متقاضیانی که به دنبال مهاجرت به کشور کانادا می باشند و می خواهند یک شغل پر درآمد و خوبی را برای خود کسب نمایند. در نتیجه رویاهای خود را برآورده سازند. پس توجه به نکات کلیدی که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

چرا که همین امر باعث می شود که شانس شما در رسیدن به کشور کانادا افزایش یابد. چرا که کشور کانادا از جمله کشورهایی می باشد که هم از نظر رفاهی و هم از نظر موقعیت های شغلی در جایگاه خوبی در جهان قرار دارد.

از طرف دیگر مهاجران زیادی را مورد پذیرش قرار می دهد. بنابراین با رعایت نکات کلیدی زیر می توانید جاب آفر کانادا را اخذ نمایید و اخذ آن و داشتن یک شغل خوب کار سختی نخواهد بود.

پیشنهاد می کنیم از پست جاب آفر هلند دیدن کنید.

از جمله نکاتی که می‌توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

 • رزومه قوی

داشتن یک رزومه قدرتمند بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که این رزومه شما را برای کارفرما به طور کامل شرح می دهد و در نتیجه کارفرمایان با مشاهده رزومه شما می توانند انتخاب راحت تری داشته باشند.

بنابراین افرادی که دارای رزومه قوی باشند در نتیجه شانس بیشتری در اخذ جاب آفر کانادا از یک کارفرمای کانادایی خواهند داشت. که در این بین داشتن تحصیلات و سابقه کاری مرتبط با شغل مورد نظر بسیار حائز اهمیت می باشد.

 بنابراین در رزومه خود حتما آخرین شغلی که مربوط با شغل مورد نظر کارفرما در کشور کانادا می باشد را در رزومه خود قید کنید.

 • امتناع از اپلای متعدد چندین شغل

به خاطر داشته باشید که در حین ارسال رزومه از چندین شغل استفاده نکنید. چرا که افزایش اپلای برای چند کار می تواند برای شما یک پوئن منفی محسوب گردد.

 همچنین به خاطر داشته باشید که برای این که بتوانید در آینده برای اخذ اقامت دائم کشور کانادا اقدام کنید. حتما جاب آفری را انتخاب و قبول کنید که حدااقل یک ساله باشد.

 • پیگیری رزومه های ارسالی و فعالیت در برنامه کاری

لازم به ذکر است بدانید که زمانی که رزومه خود را برای شغلی ارسال میکنید، حتما آن را مورد پیگیری قرار دهید. چرا که کسب اطمینان با ارسال یک ایمیل و یا تماس با کارفرمایانی که رزومه خود را برای آنها ارسال کرده اید، در کسب موفقیت بسیار حائز اهمیت میباشد.

خواهشمندیم جاب آفر استرالیا مطالعه نمایید.

آیا میدانید اخذ جاب آفر کانادا دارای چه مزیت هایی می باشد؟

آیا میدانید اخذ جاب آفر کانادا دارای چه مزیت هایی می باشد؟
آیا میدانید اخذ جاب آفر کانادا دارای چه مزیت هایی می باشد؟

متقاضیانی که جاب آفر کانادا را کسب می نمایند، قطعاً از مزیت های آن نیز برخوردار خواهند بود، چرا که زندگی و اقامت در کشور کانادا رویای بسیاری از مهاجران می باشد که می خواهند یک زندگی ایده آل و پر درآمدی را برای خود ایجاد کنند.

از جمله مزیت هایی که می توان برای اخذ جاب آفر کانادا نام برد عبارتند از:

 • با اخذ job offer کانادا پرونده متقاضی برای کسب اقامت دائم کانادا دارای روند سریع تری خواهد بود.
 • با اخذ جاب آفر کانادا متقاضی از همان ابتدای ورود به کشور کانادا می تواند با خیال راحت تری زندگی خود را آغاز کند. چرا که داشتن یک شغل پر درآمد از همان ابتدا می تواند یک مزیت عالی محسوب گردد. چرا که می توانید هزینه های مربوط به خود و همراهانتان را تامین نمایید.
 • متقاضیانی که شانس اخذ جاب آفر کانادا را داشته باشند، می توانند حتی در زمان رسیدگی به پرونده با استفاده از مجوز کار به کشور کانادا وارد شوند. شغل خود را آغاز کرده و به کسب درآمد بپردازند.
 • متقاضیانی که جاب آفر کانادا را داشته باشند، در سیستم نیروی کار ماهر فدرال یا اکسپرس اینتری کانادا دارای نمره اضافی خواهند بود.
 • در سیستم مهاجرت استانی کشور کانادا متقاضیانی که دارای جاب آفر کانادا باشند. این امر برای متقاضی به عنوان یک مدرک جهت تایید صلاحیت فرد محسوب می گردد.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

در واقع می‌توان به این نتیجه رسید که جاب آفر کانادا یا پیشنهاد کاری از جمله روش‌های می باشد که در سراسر جهان مخصوصا ایران بسیار پرطرفدار بوده و از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد.

البته اخذ جاب آفر کانادا کار چندان سختی نخواهد بود به طوری که اگر دارای تخصص و تحصیلات در شغل مورد نظر باشید و در زمان درستی قرار گرفته باشید، به راحتی می توانید پیشنهاد شغ کانادا را اخذ کنید.

البته باید خاطر نشان کرد که روشهای گوناگونی برای اخذ job offer کانادا وجود دارد، که می توان به برنامه مهاجرتی آتلانتیک پایلوت، اکسپرس اینتری و برنامه مهاجرت استانی اشاره کرد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت با داشتن یک رزومه بسیار قوی شما می‌توانید job offer را اخذ کنید. چرا که با داشتن تخصص در شغل مورد نظر در نهایت به جلب نظر کارفرمای کانادایی خواهید پرداخت.

در نتیجه یک پیشنهاد شغلی مناسبی را از کارفرما و یا شرکت های کانادایی دریافت می‌کنید. که این می‌تواند گامی بزرگ به سوی موفقیت برای شما و همراهانتان محسوب گردد.

البته قبل از هرگونه اقدامی مشاوره با کارشناسان متخصص در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. که در نتیجه می توانید شغل خوب و پردرآمدی را با توجه به تخصص و مهارت خود کسب نمایید.

البته امیدوارم که مطالب این مقاله برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند و می خواهند از طریق مهاجرت کاری به این کشور سفر کنند و یک شغل پر درآمد و در نهایت اقامت دائم کشور کانادا را کسب نمایند، مفید واقع شده باشد.

پیشنهاد می کنیم از مقاله بهترین شهر آلمان برای کار دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید