جاب آفر اتریش

در این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع جاب آفر اتریش بپردازیم، بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً در ادامه این مبحث همراه ما باشید.

فهرست مطالب:

 1. مقدمه
 2. آیا می دانید چگونه می توان جاب آفر اتریش را اخذ کرد؟
 3.  معرفی شرایط لازم جهت اخذ جاب آفر اتریش
 4. معرفی مشاغل مطرح و مهم در کشور اتریش
 5. آشنایی با مزایای اخذ جاب آفر اتریش
 6. سخن پایانی

مقدمه

مقدمه
مقدمه

لازم به ذکر است بدانید که اگر قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارید و می خواهید در یکی از این کشورهای اروپایی به اقامت بپردازید، یکی از بهترین مسیرها برای مهاجرت از طریق ویزای کاری می باشد.

البته مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی دارای روش های گوناگونی می باشد که یکی از محبوب ترین و بهترین آن روش ها اخذ جاب آفر است.

در واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که شما با داشتن یک جاب آفر اروپایی به راحتی می توانید به کشور مقصد خود مهاجرت کرده و به اشتغال و اقامت در آن کشور بپردازید، در واقع جاب آفر به پیشنهاد شغلی گفته میشود که متقاضی آن را از یک کارفرما یا شرکتی در کشورهای خارجی دریافت می کند.

البته باید خاطر نشان کرد که در بین کشورهای اروپایی کشور اتریش نیز می‌تواند یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان مخصوصاً در بین متقاضیان ایرانی است، به طوری که افراد زیادی به دلایل گوناگونی قصد مهاجرت و اشتغال و اقامت در این کشور را دارند.

در همین جهت ما در ادامه این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع جاب آفر اتریش بپردازیم تا متقاضیانی که می خواهند از طریق ویزای کار به کشور اتریش مهاجرت کنند، بتوانند در این مسیر آگاهانه قدم بردارند و یک جاب آفر اتریش یا پیشنهاد شغلی مناسبی را متناسب با شرایط خود اخذ نمایند.

با مهاجرت، اشتغال و زندگی در کشور اتریش یک زندگی ایده آل و عالی را تجربه نمایند، بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه این مبحث لطفاً همراه ما باشید.

پیشنهاد می کنیم از پست هزینه ی اخذ جاب آفر از کانادا دیدن کنید.

آیا می دانید چگونه می توان جاب آفر اتریش را اخذ کرد؟

آیا می دانید چگونه می توان جاب آفر اتریش را اخذ کرد؟
آیا می دانید چگونه می توان جاب آفر اتریش را اخذ کرد؟

لازم به ذکر است بدانید که کشور اتریش به دلیل این که از نظر موقعیت اقتصادی، فرهنگی و شغلی و رفاهی از موقعیت بسیار خوبی در بین کشورهای اروپایی برخوردار است و کیفیت زندگی در این کشور دارای سطح بالایی می باشد.

 به همین جهت متقاضیان بسیار زیادی از سراسر جهان مخصوصا متقاضیان ایرانی قصد مهاجرت به این کشور را دارند که در این بین مهاجرت کاری نیز می‌تواند یک گزینه بسیار عالی محسوب گردد.

 چرا که یک متقاضی با داشتن جاب آفر اتریش به راحتی می تواند از همان ابتدای ورود به کشور اتریش دارای یک شغل مناسب با شرایط خود باشد و با خیال راحت به زندگی بپردازد.

از همان ماه اول دارای حقوق برای تامین مخارج زندگی خود خواهد بود و می تواند به عنوان یک مزیت بزرگ برای مهاجرت از طریق جاب آفر محسوب گردد.

البته باید خاطر نشان کرد که قبل از هر گونه اقدامی و مهاجرت به کشورهای خارجی، داشتن اطلاعات در همه زمینه ها و ارزیابی همه جوانب بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 به طوری که قبل از اقدام برای اخذ جاب آفر داشتن اطلاعات در مورد یک جاب آفر قانونی بسیار مهم است؛ به همین جهت ما در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت تا اطلاعاتی در رابطه با جاب آفر اتریش کسب نمایید.

البته توصیه می شود مشاوره با کارشناسان متخصص در این زمینه را فراموش نکنید، چرا که با مشاوره و راهنمایی های لازم می توانید یک جاب آفر مناسب با شرایط خود را اخذ کنید و به یک شغل عالی و پردرآمد در کشور اتریش دست یابید.

در واقع جاب آفر اتریش به پیشنهاد شغلی گفته می‌شود که متقاضی با ارسال رزومه خود به کارفرما یا شرکت پس از یافتن شغل مورد نظر در سایتهای کاریابی و یا موسسات کاریابی در صورتی که واجد شرایط باشد.

 ( از نظر مدارک تحصیلی و مدارک زبان و تخصص و حرفه در آن شغل ) در نتیجه از طرف کارفرما در خارج از کشور پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دریافت می‌کند.

سپس متقاضی با سنجش و ارزیابی جاب آفر قانونی خود و پاسخ مثبت در صورتی که طرفین به توافق اولیه دست یابند.

 جاب آفر به یک قرارداد کاری قانونی تبدیل شده و در نتیجه متقاضی با آماده سازی مدارک جهت اخذ ویزای کاری اقدام کرده و در نتیجه با داشتن یک شغل عالی به کشور اتریش مهاجرت کرده و به اشتغال و اقامت در این کشور می پردازد.

البته از جمله دلایلی که جاب آفر در بین متقاضیان دارای محبوبیت می باشد، به این دلیل است که شما با اشتغال و زندگی در آن کشور بعد از چندین سال می توانید برای دریافت اقامت دائم آن کشور اقدام کنید.

 چرا که هم دارای درآمد عالی هستید و هم این که میتوانید زندگی در یک کشور اروپایی و عالی را تجربه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

پیشنهاد می کنیم از مقاله جاب آفر سوئد دیدن کنید.

معرفی شرایط لازم جهت اخذ جاب آفر اتریش.

معرفی شرایط لازم جهت اخذ جاب آفر اتریش
معرفی شرایط لازم جهت اخذ جاب آفر اتریش

در واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که کشور اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی از مزیت‌های بسیار بالایی برخوردار می باشد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 اما برای این که بتوانید جاب آفر اتریش را دریافت کنید، قطعا نیازمند شرایطی خواهید بود که با داشتن آن شانس شما در اخذ جاب آفر اتریش افزایش می یابد.

 به طوری که برای اخذ آن باید حداقل ۹۰ امتیاز داشته باشید که با داشتن هر یک از شرایط مورد نیاز که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت، می توانید به این امتیازات نزدیک تر شوید و در نتیجه یک پیشنهاد شغلی مناسب با شرایط خود را اخذ کنید و به زندگی و اشتغال در کشور اتریش بپردازد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که شما با اشتغال در کشور اتریش در صورتی که حداکثر ۵ سال در این کشور به اشتغال و اقامت پرداخته باشید، می توانید برای اخذ اقامت دائم آن اقدام کنید.

البته از جمله شرایطی که می‌توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

 • سابقه شغلی متقاضی

برای اخذ جاب آفر اتریش داشتن سابقه شغلی مرتبط با کار مورد نظر بسیار حائز اهمیت خواهد بود، به طوری که هر چه سابقه شغلی شما به کاری که برای آن درخواست می دهید، نزدیکتر و بیشتر باشد امتیاز شما افزایش می یابد.

البته اگر در کشور اتریش دارای سابقه شغلی باشید، امتیاز شما دو برابر افزایش می یابد، اما حداکثر امتیازی که میتوان از این بخش کسب کرد حدود ۲۰ امتیاز است.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین شهر کانادا برای کار دیدن کنید.

 • سابقه تحصیلی متقاضی

برای آن که بتوانید ویزای جاب آفر اتریش را اخذ نمایید، داشتن سوابق تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر بسیار حائز اهمیت خواهد بود، به طوری که هر چه سطح تحصیلات شما بیشتر و مرتبط باشد، امتیاز بیشتری از جدول را از آن خود خواهید کرد.

 به طوری که این بخش از شرایط دارای ۲۰ امتیاز بوده و حتی اگر حدود سه سال در دانشگاه های اتریش تحصیل کرده باشید ۳۰ امتیاز کسب خواهید کرد.

پیشنهاد می کنیم از پست جاب آفر عمان دیدن کنید.

 • سن متقاضی

از جمله مواردی که در اخذ جاب آفر از طرف کارفرمای اتریشی بسیار مهم می باشد، سن متقاضی است. البته که برای اخذ جاب آفر اتریش هیچ گونه محدودیت سنی لحاظ نشده است اما هر چه سن متقاضی کمتر باشد.

 قطعاً شانس شخص در اخذ جاب آفر اتریش بیشتر خواهد بود، به طوری که متقاضیانی که کمتر از ۳۰ سال سن داشته باشند ۱۵ امتیاز و متقاضیانی که بین ۳۰ الی ۴۰ سال سن داشته باشند امتیاز ۱۰ را کسب کرده و متقاضیانی که بیشتر از ۴۰ سال سن داشته باشند.

تقریباً در میان کارفرمایان اتریشی دارای امتیاز صفر خواهند بود، بنابراین نیروی کم سن و جوان برای کشور اتریش از محبوبیت زیادی برخوردار است، چرا که این کشور از نظر اقتصادی رو به رشد بوده و به دنبال نیروهای تازه نفس می باشد.

 • مهارت در زبان آلمانی

لازم به ذکر است بدانید که کشور اتریش دارای زبان رسمی به زبان آلمانی می باشد. به طوری که اگر در زبان آلمانی دارای مهارت باشید و دانش زبان شما در این بخش بیشتر باشد.امتیاز بیشتری را کسب خواهید نمود و شانس شما در اخذ جاب آفر اتریش افزایش می یابد.

یعنی در واقع با داشتن سطح ‏B1 دارای ۱۵ امتیاز، با داشتن سطح A2 دارای ۱۰ امتیاز و سطح A1 دارای ۵ امتیاز خواهید بود. اما در حالت کلی حداکثر امتیازی که می‌توان با داشتن مهارت در زبان آلمانی کسب نمود حدود ۱۵ امتیاز می باشد.

البته باید خاطر نشان کرد که متقاضی باید مهارت خود را در زبان آلمانی به افسر مهاجرتی در مصاحبه ثابت کند و مدارک مربوط به زبان آلمانی را ارائه کند.

 • مهارت در زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در کشور اتریش بعد از زبان آلمانی دومین زبان محسوب می گردد. اما با این وجود متقاضی حتماً باید دارای مدارک زبان انگلیسی باشد.

در این بخش نیز دارای تسلط باشد. به طوری که با داشتن تسلط به زبان انگلیسی دارای شانس بیشتری در اخذ جاب آفر از کارفرمای اتریشی خواهید بود. امتیازی نیز که می‌توانید از این بخش کسب کنید، برای سطح زبان A2 امتیاز ۵، سطح زبان B1 امتیاز ۱۰ می باشد.

اما نکته حائز اهمیت این است که داشتن سطح زبان A1 دارای هیچ امتیازی نخواهد بود.

معرفی مشاغل مطرح و مهم در کشور اتریش

معرفی مشاغل مطرح و مهم در کشور اتریش
معرفی مشاغل مطرح و مهم در کشور اتریش

لازم به ذکر است بدانید که برای آن که بتوانید وارد خاک اتریش شوید و در آن کشور به اشتغال و اقامت بپردازید. قطعاً باید به دنبال اخذ مشاغلی باشید که در کشور اتریش مورد نیاز بوده و از تقاضای بالایی برخوردار می باشد.

به طوری که اگر برای مشاغل مطرح و مورد نیاز کشور اتریش رزومه کاری ارسال کنید. دارای شرایط که در قسمت قبل تر ذکر شد، باشید قطعا از بین کارفرمایان اتریشی دارای جاب آفر اتریش خواهید بود.

در نتیجه می توانید به این کشور زیبا مهاجرت کرده و به اشتغال و اقامت در این کشور اروپایی بپردازید و از زندگی در این کشور لذت ببرید.

در این بین ما در این بخش از مبحث به بررسی مشاغل مطرح و مهم در کشور اتریش می پردازیم. تا متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کشور اتریش را دارند با آگاهی بیشتری در این مسیر قدم بردارند. البته توصیه می شود که حتماً قبل از هر گونه اقدامی با مشاوران و کارشناسان متخصص مشاوره های لازم را انجام دهید.

چرا که مشاوره با یک فرد با تجربه شانس شما را در اخذ جاب آفر اتریش افزایش می‌دهد. می توانید یک شغل پردرآمد و خوبی را متناسب با شرایط خود کسب کنید و لذت زندگی اروپایی را تجربه نمایید.

پیشنهاد می کنیم از پست جاب آفر هلند دیدن کنید.

از جمله مشاغلی که می‌توان به آن اشاره کرد. عبارتند از:

 • مشاغل پزشکی و پیراپزشکی
 • مشاغل مهندسی
 • مشاغل پرستاری
 • دندانپزشکی
 • مشاغل فنی و آزاد
 • مشاغل مربوط به هتلداری و سرآشپز و ویتر و …
 • ساخت و ساز و عمران
 • گردشگری
 • کشاورزی
 • مخابرات
 • تجارت و بیزینس
 • فناوری ارتباطات
 • بازاریابی
 • مالی و حسابداری
 • و غیره

آشنایی با مزایای اخذ جاب آفر اتریش

آشنایی با مزایای اخذ جاب آفر اتریش
آشنایی با مزایای اخذ جاب آفر اتریش

اقامت و اشتغال در کشور اتریش آرزوی افراد زیادی از سراسر جهان می باشد. چرا که این کشور از نظر اقتصادی و فرهنگی و رفاهی و کیفیت زندگی در سطح بسیار بالایی است. با داشتن یک شغل پر درآمد و عالی در این کشور می توانید از مزایای زندگی در آن بهره مند شوید و لذت یک زندگی ایده آل و عالی را تجربه کنید.

در این بخش از مبحث به بررسی مزیت های اخذ جاب آفر اتریش برای متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کشور اتریش را دارند، می پردازیم.

از جمله مزیت هایی که با اخذ جاب آفر اتریش می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:
 • از جمله مزیت هایی که با اخذ جاب آفر اتریش می توان به آن اشاره کرد، زندگی در یک کشور اروپایی با سطح رفاهی، اقتصادی بسیار بالا می باشد.
 • امکان اخذ ویزای همراه برای فرزندان کمتر از ۱۸ سال و مجرد و همسر متقاضی از جمله مزیت های اخذ جاب آفر اتریش می باشد.
 • کشور اتریش از نظر اقتصادی بسیار قوی و پیشرفته است. بنابراین با اشتغال در این کشور می توانید به یک درآمد عالی و پرسود دست یابید. نیز از تجربه یک زندگی خوب را برای خود و اعضای خانواده رقم بزنید.
 • با اشتغال در کشور اتریش می توانید از مزایای رفاهی تفریحی آن بهره مند شوید. چرا که دولت اتریش برای کارمندان این کشور به جز تعطیلات رسمی به طور سالیانه حدود ۵ هفته مرخصی اعطا می کند.
 • جاب آفر اتریش می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای متقاضیانی باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار و بیزینس را در کشورهای خارجی دارند. چرا که این ویزا برای افراد کارآفرین یک مزیت محسوب می گردد.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

در واقع می‌توان به این نتیجه رسید که اخذ جاب آفر اتریش برای متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کشورهای خارجی را دارند. یک گزینه و مسیر عالی محسوب می‌گردد. اما اخذ و دریافت آن کار آسانی نخواهد بود.

به طوری که باید حتماً دارای شرایط لازم باشید. شرایط شما به شغل پیشنهادی از طرف کشور اتریش نزدیک باشد. در این صورت می‌توانید به یک جاب افر از یک کارفرمای اتریشی دست یابید. از لذت زندگی در بهترین کشورهای اروپایی با درآمد بسیار بالا بهره مند شوید.

زیرا این کشور همان طور که در قسمت قبل ذکر شد از موقعیت اقتصادی و فرهنگی و رفاهی بسیار خوبی برخوردار می باشد. همچنین موقعیت های شغلی بسیار زیادی در این کشور برای متقاضیان متخصص وجود دارد.

که با داشتن تحصیلات و سابقه شغلی مرتبط با شغل مورد نظر و همچنین تسلط به زبان انگلیسی و زبان آلمانی می تواند مسیر شما را برای مهاجرت به کشور اتریش هموار سازد. البته پیشنهاد ما به شما عزیزان این می باشد که حتما از افراد با تجربه و متخصص مشاوره های لازم را دریافت کنید.

امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. پیشنهاد می کنیم از پست جاب آفر کانادا دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید